• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Батьківська сторінка

Увага! Інформація для батьків

Розклад дзвінків Ліцею №4 "Успіх"
Ви знаєте, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу?
Увага! Ця інформація для Вас!
Шановні батьки та учні! Навіть в умовах дистанційного навчання, ми переймаємося вашим здоров'ям та безпекою!
/Files/images/141020/170971170_787216421796031_4819442626078594547_n.jpg

5 кроків мешканця Краматорська до першого паспорта громадянина України у формі ID-картки при досягненні 14-річного віку

Увага!Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки

Так, зараз паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для таких громадян ця адмінпослуга є безкоштовною.

Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до:

· територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання;

· або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

Докладну інформацію про процедуру оформлення ID-картки дивіться на офіційному сайті Державної міграційної служби

Для школярів своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Подавати для реєстрації інший документ можуть лише такі категорії:

· особи, які не мали можливості отримати паспорт в зв’язку з тим, що проживають на окупованій території та лінії зіткнення, – свідоцтво про народження;

· іноземці та особи без громадянства – копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

· особи, які звернулися за захистом в Україні, – копію довідки про звернення за захистом в Україні;

· особи з окупованої території, які є учнями (слухачами, студентами) закладів освіти на підконтрольній Україні території, якщо вони втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити – довідку із закладу освіти з фотокарткою.

Усі інші громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт. Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.

Окрім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і подати його копію. Одним з таких документів є паспорт громадянина України. Водночас свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу.

Тому майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.

/Files/images/рада.jpg


Додаток

до рішення виконкому міської ради

від 17.01.2018 № 17

ПОРЯДОК

надання пільг по платі за харчування

дітей в навчальних закладах освіти за рахунок місцевого бюджету м. Краматорська

1. Цей Порядок розроблено відповідно до ст. 14, 25 Закону України «Про освіту», статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 22 Закону України «Про професійно-технічну освіту», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства» та ст. 28, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; з врахуванням вимог Постанов Кабінету Міністрів України: від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 26 серпня 2002 року № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів»; наказів Міністерства освіти і науки України: від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах».

2. Порядок регулює механізм надання пільг по платі за харчування дітей в навчальних закладах освіти за рахунок місцевого бюджету м. Краматорська. Читати далі...

Результати проведення обласного моніторингу якості знань з математики

Алгебра та геометрія - 11_А клас, алгебра та геометрія - 11-Б клас

Мобильный телефон в школе. "За" и "против".

В современный век всеобщей телефонизации перед всеми родителями встает вопрос: а нужен ли их ребенку в школе мобильный телефон? Несомненно, это весьма полезная и нужная вещь, которой в современном мире пользуется большинство людей. Но так ли необходим он ребенку, посещающему школу? Перед тем как дать или не дать своему ребенку сотовый, каждый родитель должен решить для себя: а для чего он ему? Если для того, чтобы родители в любой момент могли связаться с ним, то конечно, а вот для того, чтобы продемонстрировать свои материальные возможности – не стоит.
Покупать ли ребенку мобильный телефон?

Посібник "Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі"

/Files/images/1aris1.jpg/Files/images/1aris2.jpg

/Files/images/DSC_4101.jpg Поради психолога батькам першокласників
Порада перша:
найголовніше, що ви можете подарувати своїй дитині, - це ваша увага.
Порада друга:
ваше позитивне ставлення до школи і вчителів спростить дитині період адаптації.
Порада третя:
ваше спокійне ставлення до шкільних турбот і шкільного життя дуже допоможе дитині.
Порада четверта:
допоможіть дитині встановити стосунки з однолітками і відчувати себе впевнено.
Порада п’ята:
допоможіть дитині звикнути до нового режиму життя.
Порада шоста:
мудре відношення батьків до шкільних успіхів виключить третину можливих неприємностей дитини.

Увага! На дорозі діти.

Шановні батьки! Кожний з вас бажає бачити свою дитину здоровішою і непошкоджену. І кожний певен, що його кмітливе маля під колесами автомобіля вже точно не опиниться. Але якщо дитина вчасно не прийшла додому, ви починаєте хвилюватися: «чи все гаразд?», придумуючи різні варіанти розвитку подій, нервово дзвонячи друзям і знайомим, з якими, можливо перебуває ваша дитина. Тільки б нічого не трапилося! Це споконвічний людський острах зрозумілий, адже нещасні випадки, як загроза здоров'ю й життю дитини, випереджають хвороби.Ви знаходити час на прогулянки, гуртки, спортивні секції,ігри з дитиною, але рідко знаходите п'ять хвилин у день, півгодини в тиждень, щоб навчити дитину уникати нещасного випадку, особливо на вулиці.

У процесі навчання дітей правилам дорожнього руху, основне завдання батьків — сформувати три основні навички поведінки, які допоможуть дитині зорієнтуватися в дорожніх ситуаціях.
Навичка зосередження уваги – це межа, перед якою необхідно зупинятися, витримувати паузу, для психологічного перемикання у зв'язку з переходом у небезпечну зону, а також для адекватної оцінки обстановки не тільки очами, але й думками.
Навичка спостереження >– дитина повинна бачити предмети, що оточують її, як рухливі (автомобілі, що рухаються по дорозі) так і нерухливі (автомобілі, що стоять на узбіччі, в кущах і т.д.), що закривають огляд проїзної частини й сприймати їх як потенційну небезпеку.
Навичка самоконтролю – ступаючи на проїзну частину поспіх і хвилювання необхідно залишити на тротуарі, дотримувати повного спокою й не відволікатися ні на що ті кілька хвилин, які потрібні для переходу дороги

Батьківські заповіді

Шановні батьки!

Ви, звичайно, прагнете до того, щоб у вас склалися добрі стосунки зі своєю дитиною, щоб ви були для нього прикладом і авторитетом, щоб у вашій сім'ї панували взаємна любов і повага. Але ваші спрямування досягнуть мети, якщо ви:

- знаєте, що довіра - основне правило;

- завжди своїм дітям говорите правду;

- намагаєтеся бути прикладом для дитини;

- шануєте дитину як особу, що має право на свою точку зору;

- радитеся з дитиною;

- не обманюєте дитину;

- учите правильно оцінювати свої вчинки і вчинки інших дітей;

- не ставите метою добитися повної слухняності з першого слова, даєте можливість переконатися дитині, в чому він прав або не прав;

- постійно читаєте книги вголос своїй дитині;

- судите дитину за вчинок, згадуючи себе в його віці;

- знаєте друзів своєї дитини і запрошуєте їх у будинок;

- увечері усією сім'єю обговорюєте, як пройшов день.

Кiлькiсть переглядiв: 3519

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031