Семінари, вебінари, наради
Лист КПНЗ_ДОМАНУМ_онлайн-заходи_ДЕНЬ_ПАМ'ЯТІ_ТА_ПРИМИРЕННЯ
Про презентацію онлайн курсу Культуру добросусідства
Про проведення вебінару за темою «Освітній проєкт «Ліга крилатих» – для українських учителів»
«Змішане навчання: виклики сьогодення»

Про проведення Всеукраїнського марафону

Про проведення Всеукраїнського методологічного семінару
12 квітня лабораторія дитячого читання НЦ «МАНУ» проведе вебінар на тему «Кібербулінг. Як допомогти дитині розпізнавати, уникати та протидіяти інтернет-цькуванню». Участь у вебінарі візьмуть Ірина Бова, дитяча письменниця, авторка першої в Україні казки про безпеку в інтернеті на тему секстингу «Хаппі та її суперсила» та Дмитро Золотухін, ексзаступник міністра інформаційної політики України та експерт з питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки.
Для участі зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням https://cutt.us/yibtG

Інформаційний лист про проведення Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання Агенти змін
Покликання для реєстрації: https://cutt.ly/k8yZJs5
Додаткова інформація за телефоном: (063) 603 77 16 (Тетяна Красновецька, логістичні та організаційні питання).

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що, відповідно до Закону України «Про освіту», згідно плану роботи Донецького обласного ІППО на 2023 рік, протягом 20.03.2023-30.06.2023 з метою поширення перспективного педагогічного досвіду проводитиметься Web-вітрина «Поруч із генієм-2023» для всіх категорій педагогів, які працюють з обдарованою молоддю.

Номінація Web-вітрини «Поруч із генієм-2023» - «Опис педагогічної діяльності «Педагогічний супровід самореалізації обдарованих учнів в умовах воєнного стану». Термін подання робіт – до 30.06.2023 р.

Контактна особа: Сичевська-Дегтярьова Марина Володимирівна, завідувач відділу розвитку особистості Донецького обласного ІППО. Роботи з анкетами надаються на е-адресу m.sichevska@ippo.dn.ua з поміткою в темі листа: «Поруч із генієм».

Про проведення вебінару «Освітня програма «Світ чекає крилатих» – для українських вчителів»
Про проведення Всесвітнього тижня грошей в Україні
Додаток_Про проведення Всесвітнього тижня грошей в Україні
Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07 липня 2022 № 22.1/10-884 «Про проведення Всеукраїнського семінару для фахівців освітньої галузі «Фізична культура»» повідомляє, що 14 липня 2022 року в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Кращі практики впровадження інновацій на уроках фізичної культури».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів». Участь у заході безкоштовна. Початок заходу о 14:00. Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/aBuPXNRfT35eta1c8 .

Детальна інформація додається.

Просимо довести інформацію до керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників та вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти, усіх зацікавлених осіб.

Національний центр “Мала академія наук України” запрошує педагогічних працівників та здобувачів освіти до лекторію «Дружня зустріч з польською професоркою Альдоною Побоєвською» у межах Культурологічної вітальні "Постать. На тлі доби".
Під час зустрічі пані професор поділиться своїм баченням ситуації в Україні з точки зору представниці польського інтелектуально середовища. Говоритиме про зміст, роль і значення поняття діалогу у контексті подій та історичній ретроспективі. Окреслить практичний вимір та вияв польської політики солідарності на державному, громадянському та приватному рівнях.
Подія відбудеться онлайн 29 квітня о 17.00 на платформі Zoom.
Для участі просимо заповнити реєстраційну форму
На вказані в анкеті електронні пошти буде надіслано адресу зустрічі.
У разі виникнення запитань звертатися за адресою - p4c@man.gov.ua
Фейсбук-сторінка Лабораторії з розвитку критичного мислення НЦ “МАНУ” - https://www.facebook.com/ca.lab.man

Доводимо до вашого відома, що згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 24.03.2022р. відбудетьсязасідання творчої групи «Викорінення пам’яті голодом/голодомором на території Донеччини: краєзнавчі пошуки (педагогів)». Заняття 1. «Історіографічні нариси» для учасників творчої групи.

Додатково просимо забезпечити участь педагогів, які запрошені на засідання творчої групи (додаток).

Місце проведення: вебпростір за покликанням: https://meet.google.com/evp-bufm-phv

Початок роботи: 14.30

Контактна особа: Лаврут Ольга Олександрівна, тел. 099 302 83 39

Шановні вчителі української мови та літератури!
Запрошуємо вас на вебінар
Особливості нових програм і підручників
з української мови та літератури для 5 класу НУШ
22 лютого 2022 року (вівторок) о 15:00
СпікерОлександр ЗАБОЛОТНИЙ, учитель української мови та літератури Сквирського академічного ліцею, заслужений учитель України, учитель-методист, співавтор підручників і посібників з української мови та літератури
Підключення до вебінару https://webclass.uran.ua/webconf/skviravo
Якщо у Вас немає змоги долучитися до прямого ефіру, то вже зараз можна переглянути записи інших вебінарів за посиланнями:
Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» Національного центру «Мала академія наук України» анонсує спецкурс «Основні методи дослідження в клітинній біології».
Для кого? Для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, зокрема керівників гуртків природничого профілю, учителів / викладачів природничих дисциплін.
Про що? Метою спецкурсу є сприяння вдосконаленню знань та вмінь із використання основних сучасних методів клітинної біології. Поглиблення знань з новітніх методів у галузі клітинної біології та цитології.
Навіщо? Після закінчення навчання слухачі оволодіють сучасними методиками дослідження в галузі клітинній біології, отримають теоретичні знання та практичні вміння, що необхідні у професійній діяльності.
За підсумками роботи (у разі успішного виконання всіх завдань, принаймні 65%) учасники й учасниці отримають сертифікат (15 годин).
Коли? З 18 листопада до 6 грудня (лекції щопонеділка та щочетверга о 17:00).
Як? Онлайн, через платформи «Zoom» та «Google Classroom».
Інформацію про зарахування на спецкурс та код «Google Classroom» буде надіслано на електронну адресу, зазначену під час реєстрації 16 та 17 листопада.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/dPQdVZvkYM89kXEM8
Дедлайн заповнення анкети: 17 листопада 2021 року до 17:00.
Ознайомлення з програмою спецкурсу за посиланням: https://cutt.ly/dkqVqvm

06 вересня 2021 року о 10.00 год. Міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» буде проведено Всеукраїнську онлайн-конференцію «Інновації тіловиховання 2.0».

Серед спікерів конференції − професійні тренери, заслужені вчителі України, переможці конкурсу вчителів-новаторів, іноземні експерти та інші.На конференції ви дізнаєтесь про:- тенденції та протиріччя культури фізичного розвитку та освіти сучасності;- дослідження та технології інклюзивної освітньої практики;- професійний профіль педагога фізичної культури, моделі підготовки та програми навчання і розвитку.

Участь у конференції є безкоштовною.

Звертаємо увагу, щоб отримати посилання на трансляцію, важливо завчасно зареєструватися за покликанням: https://parimatch.foundation/innovatsii-tilovyhovannia-2/

Про проведення тренінгів для вчителів англійської мови, які викладатимуть у 5,6 класах НУШ

Доводимо до вашого відома, що Британська Рада в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинає програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів
загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа».

До участі у тренінгах «Навчання англійської мови у новому контексті: 5-9 класи» запрошуються вчителі англійської мови, які у 2022/2023 навчальному році викладатимуть у 5 та 6 класах
Нової української школи.

Підготовка вчителів відбуватиметься на платформі Online Teacher Community, починаючи з вересня 2021 року. Навчання складатиметься з двох обов’язкових компонентів: асинхронного
(самодоступний онлайн-курс (5 модулів); участь у форумах за тематикою кожного модуля; ознайомлення з додатковими матеріалами платформи) та синхронного (участь у Zoom-сесіях).

Навчання у змішаному форматі відбуватиметься протягом 6 тижнів. Усі учасники, які зареєструються, будуть об’єднані у три зміни. Розклад та програма навчання будуть розіслані додатково.

Форма реєстрації доступна за покликанням
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=wXVirt3MRkCyoWJFosyj7AiXyabkKTVCoF3jYJ96bO5UNTFBQzdRWVVVSEU3RFc0Wk1TOE5BTkNRNCQlQCN0PWcu.

Дедлайн заповнення анкети – 30липня 2021 року.

У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією просимо звертатися до Марини Мочикіної, координаторки мовно-літературної освітньої галузі (іноземні мови), за електронною
адресою mochikina@ippo.dn.ua або за телефоном +38 099-464-32-92.

Про проведення VІІ Конгресу освітян Донеччини «Освітня реформа Донеччини: рухаємось вперед!»

Доводимо до вашого відома, що згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2021 рік 19-20 серпня 2021 року буде проведено
VІІ Конгрес освітян Донеччини «Освітня реформа Донеччини: рухаємось вперед!»

Місто проведення Конгресу: Донецький облІППО.

Концепція Конгресу розташована на сайті Донецького облІППО.

Програмою Конгресу запланована робота протягом двох днів.

У перший день Конгресу, 19.08, заходи проводяться в очному форматі. Планується робота у Відкритому освітньому просторі «Освіта Донеччини:
сходинки зростання» за таким графіком:

Реєстрація учасників 9.00.– 10.00.

10.00-11.00: відкриття Конгресу, локація №1 «Центри актуального розвитку» з презентацією відкритих на базі Донецького облІППО тренінгових
центрів з актуальних питань професійного розвитку педагогічних працівників, напрямів їх роботи, нових можливостей та перспектив.

11.00-12.30:

Локація № 2 «Центри професійного розвитку педагогічних працівників: перші кроки»;

Локація № 3 Директори ЗЗСО «Становлення сучасної системи управління закладом освіти: актуальні вектори»;

Локація № 4 «П’яті класи НУШ: нові горизонти»;

Локація № 5 «Новий Державний стандарт дошкільної освіти – нові перспективи».

Для участі у роботі локації № 2 «Центри професійного розвитку педагогічних працівників: перші кроки» запрошуються керівники ЦПРПП, МК
та представники структурних підрозділів з питань освіти територіальних громад, які опікуються проблемами професійного розвитку педпрацівників.

Для організації роботи локацій № 3, 4, 5 Відкритого освітнього простору просимо забезпечити явку педагогічних працівників відповідно до п
опередньої реєстрації.

Просимо всіх учасників мати з собою засоби індивідуального захисту.

З метою забезпечення відкритості заходу, розширення меж інформаційного простору, збільшення кількості учасників буде організовано
пряма трансляція заходу на ютуб-каналі Донецького облІППО (покликання буде викладено на головній сторінці сайту ІППО).

У другий день Конгресу, 20.08, робота проводиться в режимі вебінарів за секціями (додаток).

Доводимо до вашого відома, що Британська Рада в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинає програму підвищення
кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа».

До участі у тренінгах «Навчання англійської мови у новому контексті: 5-9 класи» запрошуються вчителі англійської мови, які у 2022/2023 навчальному
році викладатимуть у 5 та 6 класах Нової української школи.

Підготовка вчителів відбуватиметься на платформі Online Teacher Community, починаючи з вересня 2021 року. Навчання складатиметься з двох
обов’язкових компонентів: асинхронного (самодоступний онлайн-курс (5 модулів); участь у форумах за тематикою кожного модуля; ознайомлення
з додатковими матеріалами платформи) та синхронного (участь у Zoom-сесіях).

Навчання у змішаному форматі відбуватиметься протягом 6 тижнів. Усі учасники, які зареєструються, будуть об’єднані у три зміни. Розклад та
програма навчання будуть розіслані додатково.

Форма реєстрації доступна за покликанням
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=wXVirt3MRkCyoWJFosyj7AiXyabkKTVCoF3jYJ96bO5UNTFBQzdRWVVVSEU3RFc0Wk1TOE5BTkNRNCQlQCN0PWcu.

Дедлайн заповнення анкети – 30 липня 2021 року.

У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією просимо звертатися до Марини Мочикіної, координаторки мовно-літературної освітньої
галузі (іноземні мови), за електронною адресою mochikina@ippo.dn.ua або за телефоном +38 099-464-32-92.

У межах підготовки до відзначення 25-річчя прийняття Конституції України під час заходу відбудеться обговорення питання «Роль закладу освіти у
реалізації конституційних прав і свобод дитини». Для цього потрібно опрацювати матеріали «Освітянам – до 25-річчя прийняття Конституції України»
за покликанням https://cutt.ly/1b7pG18

Місце проведення: вебпростір за покликанням: https://meet.google.com/kbw-gjmx-bxf

Початок роботи: 13.30.

Початок реєстрації (приєднання): 13.00.

Контактна особа: Рибалка Людмила Дмитрівна, тел. 066 809 63 01.

08.06.2021р. відбудеться вебінар «Фасилітація у процесі вивчення історії. Корисний інтернет для історика» за участю кандидата історичних
наук, старшого викладача кафедри історії України та спеціальних галузей історичної науки Донецького національного університету імені Василя
Стуса Мєлєкєсцева Кирила Ігоровича для учителів історії ЗЗСО.

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/dvi-huuc-qkh?authuser=1

Початок роботи: 10.00

Контактна особа: Михальова Світлана Володимирівна, тел. 050 169 86 20

Департамент освіти і науки облдержадміністрації скеровує до відома та врахування в роботі лист видавництва «Розумники» щодо
проведення 9 червня 2021 року вебінару «Формула НУШ: використання інформаційно-комунікаційних технологій як системний процес»
для педагогів початкової школи, які випустили 4 клас і у 2021/22 навчальному році почнуть працювати із 1-ми класами за принципами
Нової української школи.

Посилання на доступ до вебінару буде надіслано на електронну пошту кожному учаснику/учасниці після реєстрації.

Для участі у вебінарі необхідно заповнити реєстраційну форму:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQC3YjLmTt7eqZxJgq2Q97g1lwt5xTTCqyi-Lo1Kziu0nCnw/viewform

Відповідно до «Наказу МОН України № 143 від 07 лютого 2020р. про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчальних кабінетів початкової школи», на
виконання даного Наказу МОН України Всеукраїнська Асоціація Міст України пропонує організувати онлайн семінар на платформі ZOOM з використанням сучасних електронних освітніх
ресурсів, навчальних дидактичних мультимедійних матеріалів в освітньому процесі Нової Української Школи.
Тема заходу «Електронні освітні ресурси - засоби управління
розвитком навчально- виховної діяльності учнів початкової школи в умовах дистанційної форми навчання».
Дата проведення: 27 травня (Четвер) 2021 р.
Час проведення: о 14:00Місце проведення: онлайн конференція ZOOM
Телефон для довідок: 097 6 800 900До участі в онлайн семінарі на платформі ZOOM запрошуються: керівники закладів освіти, вчителі початкових класів, усі зацікавлені особи.Посилання на ZOOM конференцію:https://us02web.zoom.us/j/83271805994Увага! Для безкоштовного підключення вчителів початкової школи Вашої Громади до платформи "КМ МЕДІА ED PROFI"
необхідно заповнити дану таблицю!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0J7tDt-IdIY7eD3juIIl5lflnnux1ZauRO2PJeVryOZfBcA/viewform?edit2=2_ABaOnufkgI_U0Osb0Tp2l0nf8q-dL9bCAY9gJBUbeu1vnF61tLbg2BHeqbnveTLG6AДодаткову інформацію можна отримати у координаторів за тел. 097 6 800 900

З метою ознайомлення педагогічної спільноти з особливостями освітніх програм (відповідно до Листа МОН України №1/9-188 від 07.04.2021)
комунальний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно з Інститутом педагогіки
Національної академії педагогічних наук України та ТОВ «Освітній проєкт «Світ чекає крилатих» від Анжеліки Цимбалару» запрошує всіх освітян
області, які тримають руку на пульсі розвитку сучасної початкової освіти, на вебінар за темою «Освітня програма «Світ чекає крилатих» – летімо
разом». Дізнатись про сучасну вітчизняну інноваційну інтегровану освітню систему ви зможете у форматі Zoom-конференції
27 травня 2021 року з 15.30 до 16.30.

У програмі заходу виступ віце-президента Національної академії педагогічних наук України, директора Інституту педагогіки НАПН
України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Топузова Олега Михайловича «Шкільна освіта,
яка дарує крила» і наукового керівника освітнього проєкту "Світ чекає крилатих", доктора педагогічних наук Цимбалару Анжеліки Дмитрівни
«Сучасний вітчизняний освітній проєкт для початкової школи «Світ чекає крилатих»: від теорії до практики».

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1mahysVOi-gJvDKznHaAvd7Dl7Sbt8vFUVH4X18L9SPo/edit

25.05.2021р. – засідання творчої групи «Розробка завдань з коригуючого навчання»(засідання 2) для учасників творчої групи.

Місце проведення: вебпростір. Покликання буде надіслано учасникам на електронні адреси.

Початок роботи: 15.00

Контактні особи: Капінус Наталія Олександрівна, тел. 050 606 49 56,

Усачова Ольга В’ячеславівна, тел. 050 670 19 61

25.05.2021, 27.05.2021 – практикум з питань управління персоналом. Заняття 10. «Основні накази з кадрових питань» для керівників закладів освіти, які були попередньо зареєстровані.

Місце проведення: вебпростір. Просимо долучитись зареєстрованих учасників за покликанням, розміщеним у додатку Classroom окремо для кожної групи.

Початок роботи: 1-2 групи – 25.05.2021 о 14.00,

3-4 групи – 27.05.2021 о 14:00.

Контактна особа: Батюков Олександр Геннадійович, тел. 066 834 83 74, o.batukov@ippo.dn.ua

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «АГЕНТИ ЗМІН»: ПІДСУМКИ ПІЛОТУВАННЯ НУШ

У понеділок, 24 травня, відбудеться онлайн-захід «Агенти Змін», під час якого представники МОН та організацій-партнерів підіб’ють підсумки пілотування реформи НУШ у 1-4 класах.

Під час заходу спікери розкажуть про:

 • етапи пілотування НУШ в 1-4 класах та розвиток Нової української школи впродовж 4 років;
 • найкращі практики впровадження нових підходів до навчання;
 • важливість партнерства держави, міжнародних та громадських організацій під час впровадження реформ;
 • інноваційні підходи до навчання в початковій школі.

З-поміж спікерів – Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, заступниці Міністра Любомира Мандзій та Віра Рогова, радниця Посольства Фінляндії в Україні з питань освіти Мінна Хаккарайнен, заступниця Голови Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лора Білл.

 • Дата: 24 травня.
 • Час: 14:00 - 17:00.
 • Трансляція: сторінка МОН у Facebook та Youtube, попередня реєстрація не потрібна.
 • Деталі про західза посиланням.

Також по завершенню трансляції заходу відбудуться інтерактивні онлайн-сесії «Погляд у майбутнє» для вчителів та керівників пілотних шкіл, а також всіх охочих педагогів 1-4 класів Нової української школи. Реєстрація на онлайн-сесії – до 10:00 21 травня за посиланням.

Онлайн-сесії розпочнуться о 16:00 – одразу по завершенню трансляції заходу «Агенти Змін».

Теми сесій:

 1. Елементи профорієнтації в початковій школі.
 2. Соціально-емоційне навчання в початковій школі: успішність учнівства та професійне зростання вчительства.
 3. Як використовувати платформу «Всеукраїнська школа онлайн» в освітньому процесі.
 4. Трансформаційна подорож учительської спільноти НУШ. Нові горизонти.
 5. Як побудувати демократичне освітнє середовище у школі.
 6. Реалізація інклюзивної практики у школі.

Участь в онлайн-сесіях для педагогів 1-4 класів НУШ можлива після реєстрації за посиланням. Реєстрація триває до 10:00 21 травня. Кількість місць – обмежена. Зареєстровані учасники отримають підтвердження та посилання для участі в обраній онлайн-сесії електронною поштою.

Деталі про онлайн-сесії – ось тут.

Про підготовку та проведення телемосту «Ми будуємо державу. Конституція України», присвяченого відзначенню 25-ї річниці Конституції України
Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття
Супровідний лист
Інформаційний листПро iсmорuко-кра₠знавчу конференцiю
Про проведення Дигітального конгресу 20.21.2021 р. для вчителів німецької мови та учнів
Про проведення V Всеукраїнської Літньої школи «Освітні ініціативи» – 2021
Відділ STЕM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проводить науково-практичний семінар «Доступна робототехніка» у рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021» (наказ ДНУ ІМЗО від 11.02.2021 № 10) з метою ознайомлення педагогічної спільноти з інноваційними підходами розвитку напрямів STЕM-освіти. Захід організовано спільно з ТОВ «Видавничий дім «Освіта». Семінар відбудеться 20 травня 2021 року о 14.30. Участь безкоштовна. Зареєструватися до участі та отримання е-сертифікату підвищення кваліфікації (2 год.) можна за посиланням: https://forms.gle/iJiYVu44XLQQyCkU6 Трансляція науково-практичного семінару відбуватиметься за посиланням: https://youtu.be/zNQikki4wSo Просимо поінформувати заклади освіти області про можливість участі у семінарі.

Шановні колеги!Інформуємо Вас, що у відповідь на багаточисельні звернення вчителів і керівників закладів освіти, International Historical Biographical Institute (Dubai - New York - Rome - Jerusalem - Beijing) люб’язно надав згоду на збільшення вдвічі квот для вчителів, вихователів і керівників з України для участі в Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу” та продовжив реєстрацію на Програму до 7 червня 2021 року.
Розклад занять дивіться в додатку до цього листа.
В червні – на початку липня, ще до повноцінного початку сезону відпусток, в робочий час в школі, коли Ви не обтяжені роботою та учнями, але маєте знаходитися на робочому місці,
Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів у сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти та отримаєте Міжнародний Сертифікат про підвищення кваліфікації, на 120 годин або 4 кредити ECTS (з них 15 годин інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS), який визнається в понад 120 країнах світу. Він оформлений згідно вимог українського законодавства для повноцінного проходження атестації та отримання наступних кваліфікаційних категорій і педагогічних звань. В ньому прописані загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми, які вимагаються МОН України.
Це для Вас дуже зручно та вигідно, адже 4 роки після цього Ви можете не витрачати гроші і дорогоцінний час на повноцінне підвищення кваліфікації.
Дізнатися більше про програму, розклад занять та порядок реєстрації можна тут: https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodna-programa-pidvischennya-kvalifikaciiВ програмі візьмуть участь 6 лауреатів Нобелівської премії, 5 лауреатів Пулітцерівської премії, 7 лауреатів премії Оскар, 47 лауреатів інших Міжнародних премій.
Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).
Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.
Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: whfp.education@gmail.com

 • Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою в давальному відмінку та Ім’я і Прізвище англійською мовою, як в закордонному паспорті (для Міжнародного Сертифікату)
 • Своє місто і область
 • Місце роботи і Посаду
 • Свій e-mailі Cвій мобільний телефон

2. В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну програму!

Початок і закінчення програми: 10 червня - 10 липня 2021 року.
Видача міжнародних сертифікатів: до 15 липня 2021 року.
Керівник в Україні
Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович моб. (066) 84 -97- 595 Електронна адреса: whfp.education@gmail.com

22 травня 2021 року Goethe-Institut в Україні проводитиме Дигітальний конгрес 20.21.

Цільова група: учителі німецької мови закладів загальної середньої освіти області та їх учні – підлітки у віці від 14 до 18 років.

Протягом заходу учасники ознайомляться з новітніми цифровими трендами, отримають поради щодо роботи та навчання у цифрову епоху та дізнаються про численні нові можливості. Педагоги зможуть пройти актуальне методико-дидактичне підвищення кваліфікації для онлайн-викладання. Школярі ж дізнаються про те, як здати зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів, як, навчаючись у школі, вивчити німецьку мову на рівень С2, як вступити до німецького університету та про те, як знайти захоплюючу роботу у Google, Facebook чи іншій технологічній компанії.

На віртуальній виставці учасники зможуть ознайомитись з освітніми пропозиціями партнерів Goethe-Institut, а під час відео-нетворкінгу розширити своє коло контактів.

Експертами конгресу будуть Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації, Саша Фрізіке, німецький науковець з «Дизайну цифрових технологій» (м. Берлін), Ярослав Ажнюк, засновник всесвітньовідомого стартапу «Petcube» та багато інших.

Детальна інформація про спікерів, програма заходу та реєстраційний формуляр – за покликанням https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/digitalkongress-2021.html. За умови успішної участі всі учасники отримають сертифікати.

20.05.2020р. – Челендж «Україно моя - вишиванко» (презентація відеороликів)для вчителів трудового навчання/технологій територіальних громад області.

Реєстрація матеріалів учасників за покликанням: https://forms.gle/X5SAfi7Q3a8pSPb27

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/aht-gfbc-uxj

Початок роботи: 15.00

Контактна особа: Шепель Валентина Євгенівна, тел. 0669517705

Панченко Світлана Петрівна, 0501975403

20.05.2021р. – постійно діючий семінар «Плекаємо обдарованість разом!». Заняття 2 для працівників ВО, ЦПР ПП, заступників директорів ЗЗСО, ЗПО з НВР, педагогів різного фаху, які опікуються питаннями розвитку обдарованості, педагогів ЗЗСО, які займаються підготовкою дітей до інтелектуальних конкурсів.

Прохання до учасників заздалегідь зареєструватисяза покликанням https://forms.gle/PuYq6k7Z5SE2uMpY6 до 17.00 19.05.2021р.

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/edh-rzzq-umz (для участі необхідно перейти за вказаним покликанням та надіслати запит на приєднання за 10 хвилин до початку заходу о 14.50).

Початок роботи: 15.00

Контактні особи: Сичевська-Дегтярьова Марина Володимирівна, тел. 066 343 80 28; Луганцова Євгенія Анатоліївна, тел. 066 230 80 29

9.05.2021р. – Обласна творча лабораторія «Тренди сучасної технологічної освіти» для вчителів трудового навчання/технологій міст, районів, територіальних громад області.

Реєстрація матеріалів учасників за покликанням: https://forms.gle/1LPvM5QwZuDYB7jQ7

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/sak-dcdm-ync

Початок роботи: 15.00

Контактна особа: Панченко Світлана Петрівна, тел. 050 197 54 03

18.05–19.05.2021 – практикум з питань управління персоналом «Типові помилки, які виявляє кадровий аудит» для керівників закладів освіти, які попередньо зареєструвались.

Місце проведення: вебпростір. Просимо долучитись зареєстрованих учасників за покликанням на зустріч, що розміщені у додатку Classroom окремо для кожної групи.

Початок роботи: 1-2 групи – 18.05.2021 о 14.00

3-4 групи – 19.05.2021 о 14:00

Контактна особа: Батюков Олександр Геннадійович, тел. 066 834 83 74

13.05.2021р. – вебінар . Заняття 2. «Огляд сучасних практик оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти» для керівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників, директорів закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників.

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://www.facebook.com/groups/znomon/

Початок роботи: 15:00

Контактна особа: Фарін Станіслав Леонідович, тел. 099 66 05 708

13.05.2021р. - Обласна творча майстерня «Педагогічний мейнстрим учителя-словесника». Заняття 2 для вчителів зарубіжної літератури, мов та літератур національних меншин.

Місце проведення: вебпростір за покликанням meet.google.com/xtx-oprt-wiq

Початок роботи: 14.00

Контактні особи: Гарна Світлана Юріївна, тел. 050 820 55 32,

Щербатюк Вікторія Станіславівна, тел. 050 919 23 48.

12.05.2021 - Обласний круглий стіл «Формуємо національну ідентичність. Чи потребує Європа спільного історичного наративу про Другу світову війну? (до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні)» для організаторів виховної роботи – педагогічних працівників усіх категорій.

Нагадуємо, що до 06 травня 2021 року (включно) учасники серії обласних круглих столів «Формуємо національну ідентичність» мають заповнити анкету зворотного зв’язку до засідання № 3 https://forms.gle/1cLhJCb5rMbq9eJi8 Для цього рекомендуємо їм переглянути відеозапис заходу https://youtu.be/S6AiQTS4Bd4.

Також до 06 травня 2021 року (включно) на електронну пошту vnvippo@gmail.com приймаються тези та інформація про педагогічних працівників, які бажають виступити під час засідання № 4 за темами:

1. Вшанування пам’яті жертв злочинів націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

2. Організація пошуково-дослідницької роботи щодо увічнення подвигу українського народу, його внеску в перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

3. Піклування про ветеранів війни, учасників визвольного руху та жертв нацизму.

Вимоги до оформлення тез та інформації про авторів додаються (додаток) разом зі списком закладів загальної середньої освіти, представники яких запрошуються до участі у виступах на підставі плідної роботи з відродження та збереження історичної пам’яті українського народу про події Другої світової війни протягом 2015-2020 рр.

Місце проведення: вебпростір за покликанням meet.google.com/ofq-fwuo-dfs

Початок роботи: 13.30. Початок реєстрації (підключення): 13.15.

Тривалість заходу: 1 год. 30 хв.

Контактні особи: Дубяга Андрій Павлович, тел. 099 174 79 06;

Рибалка Людмила Дмитрівна, тел. 066 809 63 01Додаток до пункту 2 - 11.05

12.05.2021р. – тренінг-семінар «Віртуальна технологічна майстерня «Конструктор сучасного уроку біології і хімії» для консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, методистів методичних кабінетів, керівників методичних об’єднань.

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/igv-gbie-haq?hs=224

Початок роботи: 14.00

Контактна особа: Прядко Людмила Федорівна, тел. 099 212 09 69

Шановні вчителі!

Запрошуємо Вас до участі у щомісячному круглому столі "Гуманна Педагогіка в школі" (онлайн на платформі Zoom), де Ви матимете можливість спілкування із провідними освітянами, які поділяться досвідом застосування в шкільному процесі найкращих педагогічних ідей.

Інформаційний лист заходу додається:
Круглий стіл «Гуманна Педагогіка в школі»

Доводимо до вашого відома, що 12.05.2021р. відбудеться обласний круглий стіл«Чи потребує Європа спільного історичного наративу про Другу світову війну? (до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні)» для організаторів виховної роботи – педагогічних працівників усіх категорій.

Місце проведення: вебпростір за покликанням meet.google.com/ofq-fwuo-dfs

Початок роботи: 13.30. Початок реєстрації (підключення): 13.15.

Тривалість заходу: 1 год. 30 хв.

За програмою обласного круглого столу «Формуємо національну ідентичність» передбачено проведення 4-х засідань та отримання сертифікатів для доповідачів по 4 год. за засідання, для інших учасників – по 3 год. за засідання за умови заповнення анкети зворотного зв’язку. Педагоги, які не встигли заповнити анкету зворотного зв’язку до засідання № 3, можуть переглянути відеозапис заходу https://youtu.be/S6AiQTS4Bd4 та відповісти на питання анкети до 06 травня 2021 року (включно) за покликанням https://forms.gle/1cLhJCb5rMbq9eJi8.

Під час засідання № 4 обласного круглого столу планується обговорення питань:

1. Вшанування пам’яті жертв злочинів націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

2. Організація пошуково-дослідницької роботи щодо увічнення подвигу українського народу, його внеску в перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

3. Піклування про ветеранів війни, учасників визвольного руху та жертв нацизму.

Тези виступів разом з інформацією про осіб, які виступають, мають бути надіслані до 06 травня 2021 року (включно) на електронну пошту vnvippo@gmail.com за формою (додаток !).

Також у додатку надається перелік закладів освіти, представники яких залучалися до проведення обласних заходів до Днів пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні протягом 2015-2020 років і можуть представити вагомі результати пошуково-дослідницької роботи учасникам круглого столу «Чи потребує Європа спільного історичного наративу про Другу світову війну?». У разі згоди виступити з промовою на круглому столі, просимо повідомити про це на пошту vnvippo@gmail.com до 6 травня 2021 року (включно), зазначивши прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон представника закладу освіти.

Контактна особа: Дубяга Андрій Павлович, тел. 099 174 79 06;

Рибалка Людмила Дмитрівна, тел. 066 809 63 01

Доводимо до вашого відома, що за результатами роботи обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті» за кластерами планується організація Віртуального вернісажу. Просимо учасників ОТЛ активізувати роботу та до 15.06.2021р. надіслати напрацювання на електронні адреси керівників з поміткою «ОТЛ для віртуального вернісажу».

ü «Створення іміджу сучасного освітнього закладу».

Вимоги до робіт: https://classroom.google.com/u/0/w/MjY1NDI3ODg4NDAw/t/all

Керівник: Абизов Вадим Євгенович, abuzov@ippo.dn.ua

ü «Інструментарій моніторингових досліджень».

Вимоги до робіт: https://classroom.google.com/c/MjY1NDU0ODE4NTYx?cjc=ci624uz

Керівник: Фарін Станіслав Леонідович, farin@ippo.dn.ua

ü «Цифровий дизайн».

Вимоги до робіт: за покликанням https://forms.gle/mfF9ty7C7QoC1hTg6

Керівник: Литвин Вікторія Вікторівна,egorchenkova_victoriya@ippo.dn.ua

ü «Профільне навчання в умовах реформування освіти в Донецькій області».

Вимоги до робіт: за покликанням http://surl.li/sann

Керівник: Бобилева Яна В’ячеславівна,bobyleva_yana@ippo.dn.ua

ü «Єврохаб – модель сучасної комунікації».

Вимоги до робіт: за покликанням http://surl.li/sank

Керівник: Бобилева Яна В’ячеславівна,bobyleva_yana@ippo.dn.ua

ü «НУШ: навички педагога наступного десятиліття. Креативність».

Вимоги до робіт: за покликанням http://surl.li/rzyj

Керівник: Гладкова Ганна Валентинівна, ckrms@ippo.dn.ua

06.05.2021 р. - Методична толока «Умію та навчу». Заняття 2. «Використання дигітальних засобів навчання на уроках німецької мови - ефективний шлях формування ключових компетентностей НУШ» для керівників МО, учителів німецької мови, які протягом 7-10 хвилин презентуватимуть власні методичні родзинки.

Реєстрація: за покликанням https://forms.gle/cBETp7YYH9g2cx1v9

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/ibn-cvwp-nzt

Реєстрація 14.30-15.00

Початок роботи 15.00

Контактна особа: Мочикіна Марина Віталіївна, тел. 099-464-32-92.

КУЛЬТУРА ХАРЧУВАННЯ ТА ПРАВИЛЬНІ ХАРЧОВІ ЗВИЧКИ В ШКОЛАХ:
ВЕБІНАР В МЕЖАХ РЕФОРМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ

Реформа шкільного харчування створює умови для споживання школярами корисних і безпечних страв та напоїв у достатній кількості, і для позитивного її впровадження наразі створено міцний фундамент. Про це йшлося під час вебінару «Формування культури харчування та правильних харчових звичок», що відбувся в межах впровадження реформи шкільного харчування в Україні.

Зокрема, під час вебінару йшлося про:

 • фінансування реформи шкільного харчування у 2021 році,
 • рекомендації з організації харчування в школах,
 • умови для споживання школярами корисних і безпечних страв та напоїв,
 • зміни норм харчування в школах, передбачені постановою Кабміну №305,
 • 4-тижневе меню замість 2-тижневого та впровадження українських страв.

Запис вебінару можна переглянути на сторінках МОН у Facebook та YouTube. Докладніше про сам захід читайте ось тут.

IV Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна – 2021» разом з вами впевнено крокує. Запрошуємо заклади освіти області долучитись до заходів всеукраїнського рівня:
26-30 квітня захід «STEM-тиждень – 2021», докладні інструкції на Фейсбук-сторінці групи Відділ STEM-освіти ІМЗО https://www.facebook.com/groups/805895179541236 З 08.04 по 26.04.21 відкрито доступ до проектів, уроків, планів, заходів які були опубліковані під #ідеяSTEMтиждень_spring2021.https://drive.google.com/.../1gkMb6SAsWEXYKA4CaMvN1YJhFwm...28 квітня о 16.00 безкоштовний вебінар «STEM-освіта як складова системи забезпечення якості освітнього процесу в закладі освіти». Зареєструватися до участі та отримання сертифікату підвищення кваліфікації (1 год.) можна за посиланням: https://forms.gle/PWrXvK9BnRTmnXpk6 Трансляція відбуватиметься на сайті навчального центру «STEAM-train» за посиланням: http://surl.li/rlln29 квітня о 15.00 безкоштовний вебінар «STEM-майстерня з EdPro». Зареєструватися до участі можна за посиланням http://forms.gle/fuJ1nScr6cjWVEnN6 Бажаємо всім 36,6. Весняного позитива. Обмінюйтеся досвідом з координаторами.
Про проведення Web-вітрини «Освітнє середовище початкової школи: інноваційні практики»
Відділ STЕM-освіти інформує про проведення безкоштовного вебінару «STEAM-майстерні з EdPro» у рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEMвесна – 2021» (наказ ДНУ ІМЗО від 11.02.2021 № 10) та «STEM-тиждень – 2021» (лист ДНУ ІМЗО від 22.03.2021 № 22.1/10-693) з метою ознайомлення педагогічної спільноти з інноваційними підходами в освіті. Захід організовано спільно з ТОВ «ЕДПРО ДИСТРИБЮШН». Вебінар відбудеться 29 квітня 2021 року о 15.00 на платформі ZOOM. Зареєструватися до участі можна за посиланням https://forms.gle/fuJ1nScr6cjWVEnN6
 • 22.04.2021 - Обласний круглий стіл «Формуємо національну ідентичність». Засідання № 3. «Національне буття серед екологічних реалій (до Дня Чорнобильської трагедії, Міжнародного дня пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф)» для організаторів виховної роботи – педагогічних працівників усіх категорій.
За програмою обласного круглого столу «Формуємо національну ідентичність» передбачено проведення 4-х засідань та отримання сертифікатів для доповідачів по 4 год. за засідання, для інших учасників – по 3 год. за засідання за умови заповнення анкети зворотного зв’язку. Педагоги, які не встигли заповнити анкету зворотного зв’язку до засідання № 2, можуть переглянути відеозапис заходу https://youtu.be/trZoNiRGslU та відповісти на питання анкети до 9.00 19 квітня 2021 року (понеділок) за покликанням https://forms.gle/iiNhRBBWBfSNmNnL7 .
Також пропонуємо охочим підготувати виступи на онлайн-засіданні № 3 за однією з тем:
1. Організація заходів із вшанування подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильської АЕС в закладі освіти.
2. Система екологічного виховання в закладі освіти (з акцентом на поводження з радіоактивними відходами).
Тривалість виступу – 3-5 хв., обсяг тез – до 2 сторінок формату А-4 (всі поля – 2 см, шрифт тексту – Times New Roman, кегль 14, вирівнювання по ширині, міжрядковий інтервал – 1,5 пт; відступ першого рядка – 1,25 см).
Тези виступів разом з інформацією про осіб, які виступають, мають бути надіслані до 12.00 19 квітня 2021 року на електронну пошту vnvippo@gmail.com за формою (додаток).
Місце проведення: вебпростір за покликанням meet.google.com/prm-wkuy-wsrПочаток роботи: 13.30. Початок реєстрації (підключення): 13.15.
Тривалість заходу: 1 год. 30 хв.
Контактна особа: Дубяга Андрій Павлович, тел. 099 174 79 06

Додаток до п. 7

15 квітня 2021 року о 15:00 за сприяння ГО «За кращу освіту» буде проведено міжобласний вебінар «Електронні класні журнали – нові можливості для заступників директорів шкіл та класних керівників».
Під час заходу будуть висвітлені питання щодо взаємодії учасників освітнього процесу засобами електронного журналу та електронного щоденника, юридичні підстави для використання електронних класних журналів; їхні можливості для забезпечення ефективності управління якістю освіти закладу та організації дистанційного навчання.
До вебінару можна залучитися за посилання на YouTube трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=EqfAEWgH0NA з можливістю надання запитань у чаті.
Контактна особа: Хіврич Валентина Володимирівна, тел. 0676194562, vhivrych@gmail.com
Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» запрошує Вас до участі у ХІХ Міжрегіональній науково-практичній конференції молодих учених і аспірантів «ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ У ГАЛУЗІ ГУМАНІТАРНИХ НАУК»

Дослідження молодих науковців у галузі гуманітарних наук_2021

14.04.-28.04.2021р. з метою визначити обставини, які є несприятливими для дітей різного віку, педагогів та батьків продовжено онлайн соціологічне дослідження щодо розуміння учасниками освітнього процесу несприятливих обставин та конструювання ними відповідних поведінкових моделей для всіх закладів освіти області (додаток!!).
Посилання на сайт психолого-соціологічного дослідження поведінки особистості в несприятливих обставинах «Розумію! Обираю! Дію!» - https://psr-uc.com/ . Інструкція щодо проходження опитування розташована на сайті.
Учасники онлайн-опитування: педагоги, батьки та учні 3-11-х класів.Як пройти опитування:
1. Зайти на сайт «Розумію! Обираю! Дію!» – https://psr-uc.com/2. Натиснути клавішу «До опитування», пропустивши введення коду авторизації.
3. Позначити свої данні у полі «Персональний код» (опитування конфіденційне).
4. Дати відповіді на запитання.
Кожна Ваша думка для нас важлива!Контактна особа: Поуль Валентина Станіславівна, тел. 066 644 47 72

Додаток до пункту 13 (08.04)

15.04.2021р. – Креатив-студія «Інформатика. Я роблю це так. I do it my way» для учителів інформатики. Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/ezv-cozq-uwkПочаток роботи: 15.00Контактна особа: Пилипчук Олена Анатоліївна, тел. 050 987 91 49
15.04.2021р. – постійно-діючий семінар «Від теорії до практики: інклюзія в закладі освіти». Заняття 2. «Інклюзія у школі. З чого починати?» для педагогічних працівників ІРЦ та закладів загальної середньої освіти (директорів, учителів, асистентів учителів, корекційних педагогів), практичних психологів закладів освіти. Реєстрація: за гугл-формою: https://forms.gle/gehWFpVUVgcWuEJz8Місце проведення: вебпростір за покликанням https://youtu.be/z8scvjRacV0Запрошеним до виступу потрібно підключатися за покликанням https://meet.google.com/ffk-usar-orfПочаток роботи: 10.00Контактна особа: Скворцова Галина Андріївна, тел. 099 525 08 18

14.04.2021р. – семінар «Цифровізація філологічної освіти в Новій українській школі» для консультантів ЦПРПП, методистів МК, керівників ПМК, учителів української мови та літератури.У межах семінару буде презентовано досвід учителів-філологів м. Маріуполя у сфері цифровізації філологічної освіти, зокрема заплановано аналіз таких питань:- проблема мотивації учнів до навчання;- використання онлайн-сервісів на уроках словесності;- засоби візуалізації дистанційного уроку;- творчий підхід у системі підготовки до ЗНО;- відповідність презентованого досвіду ключовим положенням концепції «Нова українська школа» тощо.

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://viddilukrfilolog.wixsite.com/nova-mova Початок роботи: 14.00.Контактна особа: Байдаченко Тетяна Сергіївна, тел. 095 195 89 20.

14.04.2021р. Обласна школа новаторства організаторів виховної роботи «Виховання на загальнолюдських морально-етичних цінностях: системний підхід та інновації». Засідання №2 «Повага до людської гідності як основа профілактично-просвітницької роботи щодо попередження і подолання булінгу» для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, учителів курсів морально-етичного спрямування закладів загальної середньої, позашкільної освіти (додаток !!).Місце проведення: вебпростір за покликанням meet.google.com/swj-qqrm-stmПочаток реєстрації (приєднання): 13.15.Початок роботи: 13.30. Контактна особа: Рибалка Людмила Дмитрівна, тел. 066 809 63 01
Щомісячний круглий стіл «Гуманна Педагогіка в школі»

Повідомляємо, що згідно листа «Щодо участі у вебінарі» від 29.03.2021 № 22.1/10-750, у зв’язку з карантинними обмеженнями проведення вебінару перенесено з 31 березня на 20 квітня 2021 року в рамках ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» відділ наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» організовує вебінар «Сучасні освітні проєкти та інновації: професійна орієнтація молоді, сучасні практики, освітні проєкти» на онлайн-платформі Zoom. Запрошуємо до участі керівників, практичних психологів, соціальних педагогів, педагогічних працівників закладів освіти та інших зацікавлених осіб

Долучитися до онлайн-вебінару можна 20 квітня 2021 року о 15.00 за посиланням: https://cutt.ly/aceO3fP.

Університет Сучасних Знань запрошує на навчальний онлайн-курс «Навчання за метафоричними асоціативними картками» з 12 квітня 2021року.

Даний навчальний онлайн курс по роботі з МАК буде корисний психологам, психотерапевтам, соціальним працівникам, педагогам, тренерам та всім, хто зацікавлений у саморозвитку, професійному зростанні, підвищенні кваліфікації та ефективності роботи.

Варіанти навчання:
Програма курсу складається з 6 тематичних модулів (загальна кількість годин 32 академ.годин). Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість кожного заняття 3 академ. години (10 занять). Загальна тривалість курсу – 1,5 місяці. Платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM

Вартість всього курсу 2 200 грн. (можливість оплати частинами, студентам знижка 20%, хто приймав участь у інших навчальних курсах тренера Сабліної Н.В. - знижка 10%). Після закінчення курсу видається Сертифікати від Університету Сучасних Знань та Тренінгового Центру Наталії Сабліної.

За детальнішою інформацією звертайтеся (067)9694196,(099)5038424- Наталія

Реєстраційна форма https://docs.google.com/forms/d/1ya4ntYrE9DcGccQOGF8rYIuCw92auaSkU2Aufp7P6sA/edit

09.04.2021р. – вебінар «eTwinning - платформа для вільного спілкування» для педагогічних працівників та всіх, хто опікується питанням євроінтеграції освіти.

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/fym-bkwk-uqw

Початок: 12.00

Контактна особа: Бобилева Яна В’ячеславівна, тел. 050 912 01 95

08.04.2021р. – постійно діючий семінар «Плекаємо обдарованість разом!» Заняття 1 для заступників директорів ЗЗСО, педагогів різного фаху, які опікуються питаннями розвитку обдарованості, педагогів ЗЗСО, які займаються підготовкою дітей до інтелектуальних конкурсів.

Просимо учасників заздалегідь зареєструватися (до 15.00 07.04.2021) за покликанням https://forms.gle/AXh24R7ZUxGn5sQf9

Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/txn-wgxt-gyx

Початок роботи: 15.00

Контактна особа: Сичевська-Дегтярьова Марина Володимирівна, тел. 066 343 80 28

07.04-13.10. – Фестиваль медіамистецтв «Україна в об’єктиві» для учнів, педагогів закладів загальної середньої освіти, вихованців, керівників гуртків закладів позашкільної освіти, учасників всеукраїнського експерименту з медіаосвіти, проєкту «Вивчай та розрізняй».

Детальна інформація за покликанням https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1XUsiG_HQgyXnCjykHYEcOHmiNf6WzdTB

Просимо учасників заздалегідь зареєструватися (з 07.04 до 19.04.2021р (включно)) за покликанням https://forms.gle/g59xkSXeD3zqp5wVA

Контактна особа: Хмарна Лілія Віталіївна, тел. 066 026 63 83

Щодо участі у вебінарі «Сучасні освітні проєкти та інновації: професійна орієнтація молоді, сучасні практики, освітні проєкти»

Повідомляємо, що згідно листа «Щодо участі у вебінарі» від 29.03.2021 № 22.1/10-750, у зв’язку з карантинними обмеженнями проведення вебінару перенесено з 31 березня на 20 квітня 2021 року в рамках ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» відділ наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» організовує вебінар «Сучасні освітні проєкти та інновації: професійна орієнтація молоді, сучасні практики, освітні проєкти» на онлайн-платформі Zoom. Запрошуємо до участі керівників, практичних психологів, соціальних педагогів, педагогічних працівників закладів освіти та інших зацікавлених осіб

Долучитися до онлайн-вебінару можна 20 квітня 2021 року о 15.00 за посиланням: https://cutt.ly/aceO3fP.

Вебінар Інтелект України Учителі

Покликання на Вебінар-практикум «Реалізація компетентнісного підходу у початковій школі» для учителів початкових класів, які будуть працювати у 1 класах за програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» у 2021-2022 н. р.

https://meet.google.com/mgq-xckz-nav?authuser=0

02.04.2020р. – онлайн семінар Клубу дефектолога «Професійна кооперація корекційної роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру» для працівників ЦПРПП, заступників директорів з НВР спеціальних ЗЗСО та ЗДО, ЗЗСО, де впроваджується інклюзивна освіта.Реєстрація для участі: https://forms.gle/bMSD34ojMfap4yw26Місце проведення: вебпростір за покликанням: https://youtu.be/Hbv2p9xXsU8Запрошеним до виступу потрібно підключитися за покликанням: https://meet.google.com/szm-pttu-mxnПочаток зустрічі: 10.00.Контактні особи: Лопухіна Тетяна В’ячеславівна тел. 095 058 49 48

Доводимо до вашого відома, що ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" (лист ІМЗО №221/10-581 від 12.03.2021р., доступний за покликанням https://drive.google.com/file/d/18CjM8imhbPm20WycTumBe0imLH2WLlyX/view) проводить онлайн-опитування щодо проблем конфіденційності персональних даних на сайтах ЗЗСО та їх сторінок у соціальних мережах. Просимо сприяти проведенню дослідження: проінформувати батьків учнів чи осіб, які їх замінюють, та розмістити на сайтах ЗЗСО.

Контактна особа: Пилипчук Олена Анатоліївна, тел.050 987 91 49.

31.03.2021р. – постійно діючий вебінар «Правова “teaching team” (учительська команда)». Заняття 1. «Ключові вимоги до викладання курсу «Правознавство». Діагностика проблем у підготовці вчителя. Складання індивідуального освітнього маршруту» для вчителів правознавства ЗЗСО (потенційних учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Правознавство»).Місце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/jdn-mcno-cje?authuser=0Початок роботи: 14.30Контактна особа: Михальова Світлана Володимирівна, тел. 050 169 86 20
31.03.2021р. – Креатив студія «Технологічна галузь: досвід, наступність, якість освіти». Заняття 1. «Теоретичний аспект» для керівників предметно-методичних комісій учителів початкових класів та трудового навчання територіальних громад Донецької області..Реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/SySwfwausTK3oVaKAМісце проведення: вебпростір за покликанням https://meet.google.com/nqz-hsvq-fchПочаток роботи: 15.00Контактні особи: Капінус Наталя Олександрівна, тел. 050 606 49 56Панченко Світлана Петрівна, тел. 050 197 54 03
Кiлькiсть переглядiв: 665

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031