Список учнів-претендентів на премію міського голови за 2019 календарний рік

Cписок учнів-претендентів Краматорської ЗОШ №4

на премію міської ради 2017 року

( спортивний напрямок)

ПІБ дитини

Досягнення дитини

Астащенко

Яна

Валеріївна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Словянськ13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України»

м. Родинське 11.04.2017

Булахова

Альона

В’ячеславівна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Словянськ13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Родинське 11.04.2017

Бородай Єлизавета

Костянтинівна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Словянськ13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Родинське11.04.2017

Громова Вікторія Глебівна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Словянськ 13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Родинське11.04.2017

Корзюкова Софія Геннадіївна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Словянськ13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Родинське11.04.2017

ІІІ місце – Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу,

10-13.05.2017

Сущенко Дарина Сергіївна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» ,м.Словянськ 13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Родинське11.04.2017

ІІ місце – в Чемпіонаті Донецької області з пляжного волейболу10-13.05.2017

Шарай

Ева

Валеріївна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Словянськ 13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Родинське11.04.2017

ІІ місце – Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу 10-13.05.2017

Чугай

Анна

Юріївна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Словянськ 13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Родинське11.04.2017

Ясинска

Софія Віталіївна

І місце – ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Словянськ 13.03.2017

ІІ місце – фінальні змагання Чемпіонату Донецької області. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Родинське11.04.2017

ІІІ місце – Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу10-13.05.2017

Антоненко

Єгор

Сергійович

ІІІ місце – Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу 10-13.05.2017

Дениченко Ярослав Русланович

ІІІ місце – Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу 10-13.05.2017

Русанов

Руслан Олександрович

ІІІ місце – Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу 10-13.05.2017

Трофімов

Роман

Ігорович

ІІ місце- Чемпіонат Донецької області з волейболу,Бахмут, 06-09. 04.2017

Михасько Владислав Дмитрович

ІІІ місце – Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу 10-13.05.2017

Андрієнко Максим

Сергійович

ІІ місце-Чемпіонат Донецької області з волейболу,Бахмут, 06-09. 04.2017

Баламут

Тимофій Романович

І місце – Регіональний турнір з боксу, Краматорськ 2017

Бєгалі

Герман Георгійович

І місце – Регіональний турнір з боксу, Краматорськ 2017

І місце – XVII відкритий обласний турнір з боксу, Ізюм, 2017.

Волвенкова

Катерина

Олегівна

ІІ місце – відкритий Чемпіонат ДЮСШ№2 зі спортивної гімнастики, м.Краматорськ, 28.01.2017

Горленко Вероніка

Русланівна

І місце-ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед дівчат ЗНЗ. «Шкільна волейбольна ліга України» м.Слов’янськ 13.03.2017

Городецький Арсеній Аркадійович

ІІ місце-Чемпіонат Донецької області серед ДЮСШ, 2017.

ІІ місце-ХХІХ обласний турнір зі спортивної гімнастики, Краматорськ, 20.21.05.2017

Дронь

Марк Олександрович

І місце – Відкритий Чемпіонат ДЮСШ №2 зі спортивної гімнастики, Краматорськ,

28.01. 2017.

ІІ місце – Відкритий Чемпіонат Донецької області, Краматорськ, 08-10.12. 2017.

ІІ місце –ХХІХ обласний турнір зі спортивної гімнастики, Краматорськ, 20-21.05.2017

Дахов

Ігор

Володимирович

ІІ місце –Обласний турнір з футболу пам’яті В.М.Крайнього «Авангард», м. Дружківка, 2016.

ІІ місце –Обласний турнір з міні-футболу пам’яті В.М.Крайнього, м. Дружківка, 2017.

Кращий нападаючий Чемпіонату Донецької області з футболу серед команд ДЮСШ, 2017

Єрін
Артем

Вадимович

ІІ місце-Чемпіонат Донецької області з волейболу,Бахмут, 06-09. 04.2017

Запорожець Максим Максимович

ІІ місце-Відкритий чемпіонат Донецької області з баскетболу, Дружківка, 26-29 жовтня 2017

Зейналов

Фуад Ровшан огли

ІІІ місце-Чемпіонат Донецької області з дзюдо, Бахмут, 23.09. 2017

І місце-Чемпіонат Донецької області з дзюдо, Рубіжне, 30.09. 2017

Зінкевич Дмитро Антонович

ІІ місце - Чемпіонат Донецької області з футболу серед команд ДЮСШ «Авангард», травень 2017.

Латіфжонов

Дурбек

Бахромжон

Огли

ІІІ місце –Х Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2000-2001 р.н., м. Краматорськ, 22.04.2017.

Летенко Владислав Вадимович

ІІ місце - Чемпіонат Донецької області з футболу серед команд ДЮСШ «Авангард», травень 2017.

Малахов

Матвій

Дмитрович

ІІ місце -Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики, Бахмут,13 січня 2017

Малахов

Федір

Дмитрович

ІІІ місце – Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики 18-19.11.2016

Невідомський Антон

Дмитрович

ІІ місце – Чемпіонат Донецької області з боксу, Бахмут, 13-17.09. 2017.

Нестер

Павло

Олександрович

ІІІ місце-обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2005-2008 р.н., Краматорськ, 17.12.2016

І місце – ХІІ обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2006-2008 р.н., Костянтинівка, 10-11.02.2017

Омельченко

Ярослав

Сергійович

Імісце-Чемпіонат Донецької області з дзюдо серед 2001-2003р.н., м.Бахмут, 23.09.2017

Руденко

Микола

Ігорович

ІІ місце – відкритий обласний турнір з боксу, Ізюм 2017.

Шейкаш

Вікторія

Романівна

І місце-відкритий Чемпіонат ДЮСШ№2 зі спортивної гімнастики, м.Краматорськ, 28.01.2017

Директор школи І.А.Каракулова

Виконавець О.Є.Хоролець

Кiлькiсть переглядiв: 900

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031