• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Школа сприяння здоров'ю
/Files/images/bezpeka/Zdorove.jpg

Духовне життя дитини, її інтелектуальний розвиток, мислення, пам’ять, увага, почуття, воля — значною мірою залежать від «гри» її фізичних сил. Слабка, квола, нездорова, схильна до хвороб дитина на уроці швидко втомлюється, згасають її очі, стають млявими рухи. В.О. Сухомлинський

Людина – найвищий продукт земної природи. Але для того, щоби насолоджуватися скарбами природи, людина має бути здоровою, сильною та розумною.
І. Павлов

Рекомендації та поради. Як захистити себе від зараження коронавірусом — інструкція

Спалах коронавірусу нового типу COVID-19 обернувся глобальною пандемією — інфекція, яка забрала життя вже понад 3000 осіб, може торкнутися двох третин населення Землі.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворювання може передаватися від людини до людини через дрібні краплі, які виділяються з носа або рота хворого COVID-19 при кашлі або чханні.

Медичні експерти ВООЗ радять триматися від хворої людини на відстані більше 1 метра. Водночас наукова журналістка Ханна Девлін, посилаючись на рекомендації для працівників шпиталів, радить відійти від людини, що чхає або кашляє більше 10 хвилин, на відстань як мінімум двох метрів — на більш близькій дистанції існує ймовірність зараження вірусом повітряним шляхом.

Як захистити себе від зараження коронавірусом.

Регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом або мийте їх з милом. Якщо на поверхні рук присутній вірус, то їх обробка таким засобом або миття з милом вб'є його.

• Тримайтеся на відстані не менше одного метра від людей, які кашляють або чхають. Це необхідно для того, щоби не вдихнути краплі, що виділяються з носа або рота іншої людини, яка може бути інфікована вірусом COVID-19.

• Мінімізуйте контакт рук з очима, носом і ротом, оскільки своїми долонями ми торкаємося безлічі предметів, на які міг потрапити вірус. Таким чином, вірусні частинки при дотику до очей, носа або рота можуть потрапити до організму.

• Кашляючи або чхаючи, прикривайте рот або ніс згином ліктя (але не долонею) або серветкою, яку після використання варто відразу ж утилізувати.

• Відчувши нездужання, залишайтеся вдома. Зверніться за медичною допомогою, якщо у вас підвищилася температура, з’явився кашель або дихання стало ускладненим.

• Дотримуйтесь актуальних рекомендацій медичних фахівців, а також МОЗ і медустанови, де ви зазвичай проходите лікування.

Школа сприяння здоров'ю
/Files/images/00_zdorov2.jpg/Files/images/Буклет-02.jpg
Ми за чистий КраматорськПрезентація "Здоров'я"
/Files/images/00_zdorov1.png/Files/images/00_zdorov3.jpg
Щодо профілактики сальмонельозу.

В Донецькій області з початку 2023 року спостерігається погіршення епідемічної ситуації по сальмонельозу. За попередніми даними зареєстровано 6 випадків сальмонельозу, показник складає 0,36 на 100 тисяч населення, що нижче аналогічного періоду минулого року на 31,1%. Всі захворілі діти. Найбільш уражена група діти 5 – 9 років, захворіло 4 дитини, показник складає 5,04 на 100 тисяч населення, що вище аналогічного періоду минулого року в 3,1 рази.
З метою підвищення обізнаності населення області з питань профілактики сальмонельозу надаю Вам для використання в роботі пам’ятку «Основні правила профілактики сальмонельозу!».
Пам’ятка Основні правила профілактики сальмонельозу
Кiлькiсть переглядiв: 2345

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031