• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правове виховання,ОБЖД

/Files/images/милиция.png Безпека для малих та дорослих

Цей сайт розроблений та репрезентований працівниками органів внутрішніх справ України, орієнтований на широкі верстви населення, що мають доступ до мережі Інтернет: соціально-активні діти та підлітки у віці від 6 до 10 років, дорослі громадяни (працівники сфери освіти, працівники міліції, батьки тощо), які прямо або опосередковано зацікавлені у забезпеченні громадської безпеки, проведенні виховної та правопросвітницької діяльності.
Привіт юні друзі! Для вас тут деякі поради. Вони допоможуть вам зорієнтуватися у складних ситуаціях. Тому читайте їх уважно і намагайтеся їх запам’ятати!

Дітям

Про закон

Про міліцію

Права дитини

Пособие " Позакласна робота з правового виховання ". В пособии содержится подборка документов о правах детей, афоризмы, пословицы, крылатые выражения, притчи о праве и законе, интересные факты из истории права – всё то, что может быть полезным для подготовки недель права, классных часов на правовую тематику. Имеются также готовые разработки внеклассных мероприятий. Приложения содержат словарь терминов и понятий, иллюстрации к Конвенции о правах ребёнка, примерную тематику бесед по правовому воспитанию для учащихся разных возрастных групп, анкеты для определения уровня правовой культуры учащихся.

Кiлькiсть переглядiв: 471

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930