• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Обдаровані діти

Інформація про участь учнів ЗОШ №4

в творчих конкурсах у 2017– 2018н.р.

№ з/п

Назва конкурсу

Кіл.

Уч.

Прізвище учня

Клас

Результат

1

Всеукраїнський турнір юних правознавців (міський етап) НУО №239 від 09.10.2017

1

Залозна Ксенія

11

ІІІ м. (Безгодкова О.С.)

2

Міський фестиваль солістів-вокалістів

Скряга Анна

6-В

Гран-прі (Метелиця С.П.)

3

Міський фестиваль «Зимові канікули»

Скряга Анна

І м. (Метелиця С.П.)

4

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка

Отморська Єва

Лисенкова Валерія

Ростовська Ольга

Воюцька Єлизавета

Залозна Ксенія

Новицька Софія

5

8

9

10

11

11

ІІ м. Жаран Н.Б.

ІІІ м. Жаран Н.Б.

ІІ м. Саєнко О.В.

ІІІ м. Саєнко О.В.

І м. Саєнко О.В.

ІІІ м. Змієва Т.М.

5

Міський фестиваль «Шукай краси, добра шукай!, присвяченого 190-річчю від дня народження Л.І.Глібова (НУО №251 від 19.10.2017)

Лукашенко Арсеній

8-Б

ІІІ м.(Жаран Н.Б).

Нагородження обдарованих дітей за підсумками 2015 року

П О Д А Н Н Я
на претендентів-стипендіатів ЗОШ № 4 за підсумками 2014,2015 років

style='margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;text-indent:35.05pt;mso-line-height-alt:5.0pt'>-Всеукраїнських та міжнародних конференціях, семінарах.

2014-2015 навчальний рік

Особисті досягнення педагогічного працівника в професійних конкурсах 2014-2015р.
/Files/images/Анна_х.JPG

Інформація про участь вчителів ЗОШ №4в творчих конкурсах у 2014 – 2015 н.р.

План роботи з обдарованою молоддю на 2013-2014 н.р.

/Files/images/xx.jpgМета:

Приділяти особливу увагу психолого- педагогічній підтримці обдарованих дітей (мотивованих дітей), ранній діагностиці інтелектуальної обдарованості; зміцнення науково- методичного супроводу даного напрямку; припускатися принципу: кожна дитина від природи обдарована по- своєму. ...далі

Программа работы с одаренными учениками на уроках географии в 8 классе.

Зразки нормативної документації щодо виявлення обдарованих учнів

Методичні рекомендації, щодо розробки програми розвитку дитини

Обдаровані діти

Рекомендації батькам, які мають обдарованих дітей:

Учасники та переможці обласних олімпіад 2013-2014 н.р.
1.География - Блохина Г (10-А кл)
2. Экономика - Бандурин В. (9 -А кл)
3. Экология - Трохимчук Р. (10-В кл)
4. Биология - Трохимчук Р. (10-В кл)
5. Астрономия - Блохина Г.(10-А кл)
6. Информатика(ОАП) - Битовт А., Красовский А.(11-В)
7. Математика - Бандурин В.(9-А), Блохина А.(7-А кл)
8. Физика - Бандурин В. (9-А кл)
9. Инф.технологии - Питтель А., Донченко В.(10,11 кл)
10. Труд - Некрилов В.(9-А)
Кiлькiсть переглядiв: 117

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031